UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kto opusa/turbana ursusa/upowaznił do wypowiadania się w i mieniu elblążan?/ty jedynie w imieniu tchórza z Żoliborza sie wypowiadaj/
kto opusa/turbana ursusa/upowaznił do wypowiadania się w i mieniu elblążan?/ty jedynie w imieniu tchórza z Żoliborza sie wypowiadaj/