UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i znowu dostałem bana na komentarz :D portel zachowuje czujność rewolucyjną, tak sie zastanawiam hmmmm bo to chyba nie legalne w ponoć w państwie demokratycznym w którym jednak jest jakieś prawo, ponoć nie wolno politycznie zamykać ust komuś kto ma inne poglądy :D a jednak demokracja musi być po naszej stronie tzn gównokracja
oooooooooo7