UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zacytuję - "czegóż to nie wymyślisz, by swój pis usprawiedliwić"- Ja myślę, że wy powinniście się usprawiedliwiać a nie PiS !!!


Anuluj