UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak rzad dowali emerytom rencistom reszcie pracownikow. jezeli bedzie gdzie pracowac w co watpie. dopiero zmądrzejemy. musimy teraz działać.
jak rzad dowali emerytom rencistom reszcie pracownikow. jezeli bedzie gdzie pracowac w co watpie. dopiero zmądrzejemy. musimy teraz działać.