UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak rzad dowali emerytom rencistom reszcie pracownikow. jezeli bedzie gdzie pracowac w co watpie. dopiero zmądrzejemy. musimy teraz działać.


Anuluj