UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Chcemy żeby w Polsce było miejsce dla wszystkich ludzi"- tak? Oczywiście nie dotyczy to katolików i księży no jak by inaczej. Katolicy i księża to untermensch. "Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się twoja"- to dobrze, tylko proszę zastosować tę zasadę wobec dzieci, o których aborcję walczycie.
Pietro