UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widzę tych poj. bów na ulicach to od razu mnie cofa, dlatego jak wychodzę na ulicę to jem kilka godzin przed wyjściem !!! Może w końcu ktoś zrobi porządek z tym rynsztokiem???
Jak widzę tych poj. bów na ulicach to od razu mnie cofa, dlatego jak wychodzę na ulicę to jem kilka godzin przed wyjściem !!! Może w końcu ktoś zrobi porządek z tym rynsztokiem???