UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widzę tych poj. bów na ulicach to od razu mnie cofa, dlatego jak wychodzę na ulicę to jem kilka godzin przed wyjściem !!! Może w końcu ktoś zrobi porządek z tym rynsztokiem???


Anuluj