UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga Redakcjo, jednego z postów mję tu brakuje (3/4 - o śmieciówkach, budownictwie mieszkaniowym i pomocy niepełnosprawnym), można prosić o publikację?:)
tow. Koliński bez loginu
Droga Redakcjo, jednego z postów mję tu brakuje (3/4 - o śmieciówkach, budownictwie mieszkaniowym i pomocy niepełnosprawnym), można prosić o publikację?:)
tow. Koliński bez loginu