UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga Redakcjo, jednego z postów mję tu brakuje (3/4 - o śmieciówkach, budownictwie mieszkaniowym i pomocy niepełnosprawnym), można prosić o publikację?:)

tow. Koliński bez loginu

Anuluj