UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale dziadostwo się wylewa w tych komentarzach, widać że sami starzy zomowcy w Elblągu. Jak za komuny były protesty pewnie tak samo reagowali - bo kto by pomyślał, żeby młode o 20:00 po ulicach się włóczyli z hasłami "motyla noga"? Nie dociera, że to władza perfidnie zaczęła ten syf w środku epidemii i doskonale powinni się spodziewać takiej reakcji. A skoro się nie spodziewali - to tym bardziej świadczy jaki PiS jest głupi. Wam w twarz można napluć i też się nie ruszycie z domu? Oni się ruszyli i mają do tego prawo, a wy siedźcie i odmawiajcie te swoje paciorki (chociaż dziwne jak na starych komuchów). Nie dziwne że Elbląg tak się stoczył skoro tacy ograniczeni ludzie tu mieszkają.
laskipaa