UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Naiwniacy już łopozycja ich tyle razy wykiwała, a oni dale nic nie kapują i do tego szkolne dzieci wykorzystują. Ubecy znowu chcą mordować Polaków.

złodziej

Anuluj