UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naiwniacy już łopozycja ich tyle razy wykiwała, a oni dale nic nie kapują i do tego szkolne dzieci wykorzystują. Ubecy znowu chcą mordować Polaków.
złodziej
Naiwniacy już łopozycja ich tyle razy wykiwała, a oni dale nic nie kapują i do tego szkolne dzieci wykorzystują. Ubecy znowu chcą mordować Polaków.
złodziej