UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
E tam. Trzeba skończyć ten strajk. Miało być pałowanie, armatki wodne, zadymy a tu co? Spokój jak na pogrzebie, atmosfera piknikowa, można przybić piątkę z policjantem który ochrania. Ataki innych to nie to samo co rozróby islamistów. Przecież miały być ostre protesty UE wpisy jaki to reżim jest w Polsce, jaki brak demokracji i wolności. Trzeba się przenieść do Francji, tam pałują aż oczy wylewają się. W Niemczech jak dostaniesz to i mokro w kroku nie tylko od pałki. Hiszpania ooo tam to demokracja. Baskowie zrobili referendum które wygrali i co-wpieprz i wygnanie przywódców zgodnie z demokracją swoiście pojętą. W Szwecji przynajmniej islamiści dobrze kryją, tylko szkoda, że najpierw kozę. Tylko czy pozwolą dewastować swoje meczety bez ucinania głów? Chyba wypier. .. .z tej nudnej Polski. Może do Austrii?
Będą uzupełnienia