UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TK nie wydał wyroku a jedynie orzekał w sprawie. Jestem za utrzymaniem obecnie obowiązującego prawa tzw kompromisu. Ale tragedią wydaje się być jest filozofia życiowa tych ludzi którzy w imię szacunku dla człowieka i aborcji.


Anuluj