Gówniarzeria się bawi! Pożyjemy zobaczymy ilu ludzi wykończą! Bezmózgi i tyle!Zbyszek64
Gówniarzeria się bawi! Pożyjemy zobaczymy ilu ludzi wykończą! Bezmózgi i tyle!