UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rok temu CAŁE PO grzmialo jak na Marszu Niepodległości paru mialo piorun -to nazisci!!! nazisci!!! Teraz wam nie przeszkadza piorun??? Nazistki niby teraz strajkują???:)
tyle
Rok temu CAŁE PO grzmialo jak na Marszu Niepodległości paru mialo piorun -to nazisci!!! nazisci!!! Teraz wam nie przeszkadza piorun??? Nazistki niby teraz strajkują???:)
tyle