UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rok temu CAŁE PO grzmialo jak na Marszu Niepodległości paru mialo piorun -to nazisci!!! nazisci!!! Teraz wam nie przeszkadza piorun??? Nazistki niby teraz strajkują???:)

tyle

Anuluj