UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniale!!! Dziękuję wszystkim idącym, to jest piękne:)i nie przestawac!!! Nikt mnie tak nie wyr.. jak ten chory rząd
8gwiazdek
Wspaniale!!! Dziękuję wszystkim idącym, to jest piękne:)i nie przestawac!!! Nikt mnie tak nie wyr.. jak ten chory rząd
8gwiazdek