UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie się nudzą w domach. .. .. więc protestują, bo co mają robić ?? Kraj miodem i mlekiem płynący.

NIE dla Hejtu Wojtuś R .

Anuluj