UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i co z tego ze jest tam ląka, ty bys chcial wszystko zabudowac, bo nie wiesz gdzie jest centrum, to ci powiem na starówce, jak cie stac to sie tam stołuj, przeszkadza ci łąka? tak jak plac przy pomniku odrodzenia, najlepiej zbudowac droge wymyslic wiecej swiateł i przestrzen zamiast sluzyc to robic beton uliczny i to pod samym ratuszem, wywalcie ten pomnik i postwcie tam parking, ,albo gielde samochodowa otworzyc, bedize centrum handlu Elbistanu