UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Scheda po niemcach powinna być splantowana do zera a nie odbudowywana. To naród morderców i złodziei. Winni są nam krocie.
odpowiedz dla madrali
Scheda po niemcach powinna być splantowana do zera a nie odbudowywana. To naród morderców i złodziei. Winni są nam krocie.
odpowiedz dla madrali