UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Nie wyrzucajmy odpadów na ulicę"- już prawie wiek minął a w tej sprawie w Elblągu nic się nie zmieniło.
Spacerowicz
"Nie wyrzucajmy odpadów na ulicę"- już prawie wiek minął a w tej sprawie w Elblągu nic się nie zmieniło.
Spacerowicz