UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nie wyrzucajmy odpadów na ulicę"- już prawie wiek minął a w tej sprawie w Elblągu nic się nie zmieniło.

Spacerowicz

Anuluj