UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Młodzież lubi zadymę, więc ich nie winię, ale tych co z uczelni im kazali demonstrować aby zaliczyć rok, to kuratorium lub minister powinien d..przetrzepać


Anuluj