UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd panowie policjanci. Ta młodzież walczy też o wasze dzieci bo przecież wy tez macie żony! Spisujecie ich dla "ilości peseli "bo może jakis awans dostaniecie. WSTYD
Wstyd panowie policjanci. Ta młodzież walczy też o wasze dzieci bo przecież wy tez macie żony! Spisujecie ich dla "ilości peseli "bo może jakis awans dostaniecie. WSTYD