UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd panowie policjanci. Ta młodzież walczy też o wasze dzieci bo przecież wy tez macie żony! Spisujecie ich dla "ilości peseli "bo może jakis awans dostaniecie. WSTYD


Anuluj