UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też jestem elblążaninem i cenię życie każdego człowieka, więc w tym antyhumanitarnym wiecu nie brałem udziału, jak i prawie wszyscy elblążanie. Rozum zwycięży!!! Miłość zwycięży!!!

RodemzElbląga

Anuluj