UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ciekawa informacja. Warto dodać, że nie pobiła jednak rekordu bo za monetę Michał Korybut Wiśniowiecki. Półtalar 1671 bitą w Elblągu na aukcji 23 października 2010 roku zapłacono 310 tys zł.

_Szogun_

Anuluj