UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ciekawa informacja. Warto dodać, że nie pobiła jednak rekordu bo za monetę Michał Korybut Wiśniowiecki. Półtalar 1671 bitą w Elblągu na aukcji 23 października 2010 roku zapłacono 310 tys zł.
_Szogun_
Bardzo ciekawa informacja. Warto dodać, że nie pobiła jednak rekordu bo za monetę Michał Korybut Wiśniowiecki. Półtalar 1671 bitą w Elblągu na aukcji 23 października 2010 roku zapłacono 310 tys zł.
_Szogun_