UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jem miesa od OK 15 lat, w futerkach nie chpdzilem nigdy Od jedzenia miesa oduczyly mnie targi konskie gdzies w Polsce o uboju rytualnym w tamtych latach sie nie mowilo, starczylo mi jak obejrzalem te targi I jakos mi sie porobilo, ze do dzis. .. .Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj