UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Rolnicy wszyscy za PIS, em, bo 5 dzieci i 2500 zł do przodu co miesiąc "- Ha, Ha, Ha. .to jest pesteczka w stosunku do tego, co jeszcze z dopłat otrzymują !!!


Anuluj