UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Rolnicy wszyscy za PIS, em, bo 5 dzieci i 2500 zł do przodu co miesiąc "- Ha, Ha, Ha. .to jest pesteczka w stosunku do tego, co jeszcze z dopłat otrzymują !!!
"Rolnicy wszyscy za PIS, em, bo 5 dzieci i 2500 zł do przodu co miesiąc "- Ha, Ha, Ha. .to jest pesteczka w stosunku do tego, co jeszcze z dopłat otrzymują !!!