UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skąd wzięła się ta nawiedzona Falej? Ciągle czytam, że lata po tym opustoszałym miescie i prowadzi jakies kontrowersyjne akcje. Ponoć jest z Olsztyna a lata po Elblągu. Obok Stonogi to chyba druga tak bardzo, ,pożyteczna osoba"dla tego miasta.