UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że matki tych protestujących nie zrobiły se aborcji - to rozwiazalo by problem. Po prostu nie było by was na tym świecie i nie było by protestów.

Ekologgg

Anuluj