UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny weekend a w Wikrowie i Wiktorowie jak zawsze, policji ani widu ani słychu. Gdzie te wieśniaki w czasie pandemii jeżdżą w tą i wewtą??? Oczywiście na pełnym gazie ! Trudno czasami ich zrozumieć, przecież jest tyle miejsca, gdzie mogą grzać ile fabryka dała, ale oni najlepiej lubią tam, gdzie przycisnąć nie mogą, czyżby łamanie przepisów mieli w genach?