UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I później się dziwić, ze taki jeden z drugim BMW rozwala się na drzewie. Kary za szybką jazdę w Polsce są zbyt łagodne. Karać, karać !
Brawo drogówka !
I później się dziwić, ze taki jeden z drugim BMW rozwala się na drzewie. Kary za szybką jazdę w Polsce są zbyt łagodne. Karać, karać !
Brawo drogówka !