UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I później się dziwić, ze taki jeden z drugim BMW rozwala się na drzewie. Kary za szybką jazdę w Polsce są zbyt łagodne. Karać, karać !

Brawo drogówka !

Anuluj