UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gronowo Elbląskie ulica Świerkowa!!!!! Tiry, sprzęt rolniczy, osobówki jadą ile fabryka dała, a policja stoi na raczki elbląskie, gdzie nie ma zabudowań i pieszych. .. policja Wy nie macie rozumu???
Gosc737474