UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gronowo Elbląskie ulica Świerkowa!!!!! Tiry, sprzęt rolniczy, osobówki jadą ile fabryka dała, a policja stoi na raczki elbląskie, gdzie nie ma zabudowań i pieszych. .. policja Wy nie macie rozumu???

Gosc737474

Anuluj