UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pouczenie za przekroczenie podwójnej ciągłej????? stójkowy idiota????toż to świadome lekceważenie przepisów!!!!skąd ta pobłażliwość????kolega?

cynik

Anuluj