UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pouczenie za przekroczenie podwójnej ciągłej????? stójkowy idiota????toż to świadome lekceważenie przepisów!!!!skąd ta pobłażliwość????kolega?
cynik
pouczenie za przekroczenie podwójnej ciągłej????? stójkowy idiota????toż to świadome lekceważenie przepisów!!!!skąd ta pobłażliwość????kolega?
cynik