UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Od soboty bez maseczki z domu nie wyjdziesz"- taki oto tytuł widnieje na łamach portElu. Oglądając zdjęcia z meczu, widać, że albo vipokibice nie czytają portElu albo po prostu olewają na maksa takie zalecenia. No bo spróbuj zwrócić im uwagę. ..

tuan

Anuluj