UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

derby miasta już za 6 miesięcy w 3 lidze ! ale będą emocje i takimi składami nie powiedziałbym że Olimpia faworytem z Concordią :)Kolosov da 3 pkt conce dopiero beda jaja


Anuluj