UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może by tak Ci "piłkarze"wraz ze sztabem zapłacili za prąd jaki został zużyty podczas imprezy jaką przygotowali dla gości?

fiki miki

Anuluj