UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może by tak Ci "piłkarze"wraz ze sztabem zapłacili za prąd jaki został zużyty podczas imprezy jaką przygotowali dla gości?
fiki miki
A może by tak Ci "piłkarze"wraz ze sztabem zapłacili za prąd jaki został zużyty podczas imprezy jaką przygotowali dla gości?
fiki miki