UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z pierwszego składu Śłaska. Grał tylko Pawelec. Nie brońcie Chojnic bo tam jest Nocoń. Za miesiąc już go tam może nie być. Chojniccy sponsorzy i kibice. To nie zauroczeni i zaślepieni elbląscy kibice Nocońiem. On tam dostał postawione jasne do wykonania zadanie i nie będzie jak wyleci z hukiem że boli.


Anuluj