UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciężko bedzie wrócić do 2 ligi, ale mają co sobie założyli kasa z pro jest i spadek też będzie, smutne to :(
Ciężko bedzie wrócić do 2 ligi, ale mają co sobie założyli kasa z pro jest i spadek też będzie, smutne to :(