UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikt nie wspomniał że próba usypania sztucznej wyspy już była, tylko wyspa przez sobotę i niedziele się rozpłynęła- niestety nie wystarcza same chęci, potrzeba jeszcze trochę nowej technologii a to kolejny koszt.


Anuluj