UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

towarzyszu !! na płaskiej ziemi słychać bardzo dobrze, realizujemy plan walki o postęp i demokrację pod komendą partii, już niedługo zaokrąglimy ziemię w imię dobrobytu tak aby jej końce połączyły się raz na zawszę pod sztandarem komitetu centralnego, ale prosimy was o stawiennictwo w siedzibie partii i przysłanie na front walki nowych towarzyszy bo kilku w imię demokratyzacji wypadło w faszystowską przestrzeń i przepadło, każda postępowa dłoń się przyda, a korzystając z okazji chciałbym wnieść przewód o medal dla towarzysza Pierdziaka który swoją kolektywną postawą do samego końca trzymał 2 końce ziemi do ostatniej kropli krwi i przepadł w czeluść faszystowskiej otchłani, ale jest nas wielu i wielu pozostanie na 1 linii frontu, nigdy sie nie poddamy Partia!! Partia !! Partia !! Partia !!

007

Anuluj