UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
(. .. )A wie Pan dlaczego to społeczeństwo tak "chętnie"przesiadło się na te samochody-rzęchy, na które w większości i tak go nie stać? Ano właśnie dlatego, że mu w latach 90.podobni geniusze zlikwidowali transport publiczny i chcąc nie chcąc czymś do roboty musiało dojechać. Zyskali różni Rolscy od busów i komisy sprowadzające szroty powypadkowe z Niemiec. Czy zyskało społeczeństwo na tym per se? Śmiem wątpić. Dziś jest szansa odbudowy tego potrzebnego dla rozwoju miasta i regionu transportowego krwioobiegu, w dodatku za środki zewnętrzne, i powrotu pasażerów na tę linię; przy tym, także ożywienia całego Elbląga od Zawady po dworzec na Grunwaldzkiej i wykonanie np. łącznika tramwajowego przez Fromborską - tylko głupi by nie korzystał; i co słyszę? #NieDaSię;
RobertKoliński