UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przecież jak się nie podoba to sprzedawać te maszyny i ziemię, zabierać hajs i do roboty do Wojcika, kto wam rolnicy broni nie męczyc się na roli? hektar ziemi to 30 tys macie gospodarstwa po 50-100 hektarów, ciągniki po 300 tys, kombajny po 600 tys, sprzedajcie to wszysto i do normalnej roboty się brać
nedse