UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem z miasta ale w 100% popieram rolników którzy są podstawą ekonomiczną i gospodarczą każdej społeczności. Jak państwo wam zniszczy nasze rolnictwo to wtedy wam powiedzą że macie zdychać z głodu albo trociny wcinać