UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pieprzysz głupoty i tyle !!! Na zachodzie tylko czekają, żeby więcej żywności wysyłać do Polski. Jedz na zachód i zobacz, że oni dostają dopłaty, lecą sklepach ceny żywności do zarobków są stosunkowo niskie. Dam ci porównanie : Olej opałowy był w cenie 60 cent przy minimalnej płacy około 2,5 - 2,8 tys. Euro, natomiast w Polsce przy minimalnej pensji powinien kosztować 60 groszy, a kosztuje 4 lub 5 krotnie więcej i to samo jest z żywnością. Rolnicy ciągle dostają coraz więcej dopłat a ceny żywności idą non-stop do góry, także przestańcie pisać bzdury jacy to wy biedni jesteście i to, że bez was się świat zawali. Państwo znajdzie kogoś, aby ściągnąć żywność bez waszej łaski. Do roboty na pola a nie na ulicę i blokować ją utrudniając życie innym.