UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
71-latek chciał coś naprawić w aucie - wielkie halo, od spodu było po prostu lepiej widać usterkę, ot i cała filozofia.
yhsrthnszr
71-latek chciał coś naprawić w aucie - wielkie halo, od spodu było po prostu lepiej widać usterkę, ot i cała filozofia.
yhsrthnszr