UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż, wstawiam jedynkę za wprowadzanie innych w błąd co do miejsca wykonania zdjęcia. Pozdrawiam.

jabezżadnegotrybu

Anuluj