UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż, wstawiam jedynkę za wprowadzanie innych w błąd co do miejsca wykonania zdjęcia. Pozdrawiam.
jabezżadnegotrybu
No cóż, wstawiam jedynkę za wprowadzanie innych w błąd co do miejsca wykonania zdjęcia. Pozdrawiam.
jabezżadnegotrybu