UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle błędy MERYTORYCZNE w opisie. Na ul. Elbląskiej ale gdzie, w jakiej miejscowości tego już w komunikacie zabrakło. No cóż nie ma co się dziwić. .. Ehhh, szkoda słów. ..


Anuluj