UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle błędy MERYTORYCZNE w opisie. Na ul. Elbląskiej ale gdzie, w jakiej miejscowości tego już w komunikacie zabrakło. No cóż nie ma co się dziwić. .. Ehhh, szkoda słów. ..
Jak zwykle błędy MERYTORYCZNE w opisie. Na ul. Elbląskiej ale gdzie, w jakiej miejscowości tego już w komunikacie zabrakło. No cóż nie ma co się dziwić. .. Ehhh, szkoda słów. ..