UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - I ostatnia sprawa - jeśli uważasz że podatki są dobre, to promujcie rozliczanie wszystkiego w brutto. Pensja niech będzie w super brutto (koszty pracodawcy + koszty pracownika)i niech to pracownik oddaje podatki Państwu - i teraz jak się zachowa społęczeństwo - będzie święcie przekonane że robi coś wspaniałego, czy może uzna że jest okradane. Świadomość Polaków ile pieniedzy leci do budżetu jest marginalna i to jest smutne. Prawo poadtkowe tak zagmatwane, zwykłe prawo tym bardziej. Nie uważasz że im prościej tym lepiej?
Tralala