UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Pracuje na etacie, z tarczy nie korzystam i mój pracodawca również. Nadal uważam że ta logika jest słaba. Państwo już mną się za bardzo opiekuje w sposób nieudolny. Można wyliczać NFZ, ZUS itp. i te przymusy. Podwójne opodatkowania, podatki od spadków, zasady dziedziczenia itp itd. a reasumując, nie ma atrakcyjnych kredytów poprostu nie ma. Kredyt sam w sobie jest idiotycznym pomysłem.

Tralala

Anuluj