UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie obejrzałem rozmowę. Uważam że takie sporkania są bardzo potrzebne. To nie tylko możliwość wypowiedzenia się dla młodych i wysłuchania dla polityków. Obie strony pokazują w ten sposób szerszemu odbiorcy, że dialog społeczny i w polityce jest możliwy. Że to nie musi być agresywna walka o władzę, podkładanie nogi, że można rozmawiać, szanować rozmówcę nie traktować go jak wroga
Bdfyy