UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W wojewodzkim nieprzyjemny personel. Lekarz wygonil mnie z gabinetu. Czekalam 4 godziny zeby spytac czy mnie przyjmie. wyprosil mnie. Bylam o kulach ledwo stalam. Zaplakana wrocilam do domu. nie zapomne tego. Spaprane mam nogi. Nawet rehabilitacji nie dali. Nogi nie odzyskaly pelnej sprawnosci. dopiero z zeromskiego dr Paulo pomogl. dzieki niemu zginam kolano. Dziekuje.