UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ja dobrze widziałam, że w WSzZ po modernizacji są TRZY łóżka porodowe na jednej sali ???? To jakiś obłęd ! Gdzie intymność pacjentki ? Takie warunki to były 40 lat temu (jak rodziłam swojego syna)!!! Teraz są INNE czasy ! Tak myślałam! Do czasu, gdy zobaczyłam zdjęcia "zmodernizowanego oddziału w szpitalu wojewódzkim". MASAKRA !!!

WAL

Anuluj