UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, że Oddział został WRESZCIE (!)wyremontowany. Ale to NIE JEST (!)argument aby likwidować SUPER (!)Oddział w Szpitali przy ul. Żeromskiego.
WAL
Bardzo dobrze, że Oddział został WRESZCIE (!)wyremontowany. Ale to NIE JEST (!)argument aby likwidować SUPER (!)Oddział w Szpitali przy ul. Żeromskiego.
WAL