UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, że Oddział został WRESZCIE (!)wyremontowany. Ale to NIE JEST (!)argument aby likwidować SUPER (!)Oddział w Szpitali przy ul. Żeromskiego.

WAL

Anuluj